Právní doložka

Ochrana osobní dat

Veškeré osobní údaje, které budou poskytnuty prostřednictvím internetové domény www.bmxnizbor.cz provozovateli jsou a nadále budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno dle aktuálního znění zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, tj. Nižbor BMX Racing Team neposkytuje a nebude poskytovat (sdílet, prodávat ani vyzrazovat) osobní údaje dalším osobám ani stranám.

Copyright

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva ke stránkám a obrazovkám, zobrazujícím tyto stránky, jako i k informacím a materiálům na nich uvedených a k jejich uspořádání, jsou majetkem provozovatele. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené slouží pouze k identifikačním účelům.

Odpovědnost

Nižbor BMX Racing Team nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jejích nebo odkazovaných webových stránek, včetně (ale ne výhradně) ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod.

Provozovatel

Provozovatelem serveru www.bmxnizbor.cz je Nižbor BMX Racing Team, který můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů:

GSM:  (+420) 722 105 348
Email: info(at)bmxnizbor.cz

Technické zabezpečení

Internetovou prezentaci Nižbor BMX Racing Teamu technicky zabezpečuje internetová agentura Barabas&Co. Servery jsou fyzicky umístěny, spravovány a jejich konektivita je zabezpečena společností Stable.cz s.r.o. v rámci jejich technického zázemí.

Sponzoři & Partneři

Obec NižborSkupna ČEZSTRABAGUNIQA PojišťovnaRaceBugBarabas&Co - internet and IT solutions.Activity BMX
zobrazit sponzory

Členství v organizacích

Český svaz cyklistikyAsociace klubů BMX, z.s.Středočeská krajská organizace České unie sportu

uvodní strana  /  právní doložka  /  mapa stránek  /  kontakty  /  sponzoři

2008 - 2023 © Copyright by Nižbor BMX Racing Team. All rights reserved.

and by Barabas&Co, 2018. Powered by .
Icons made by Freepik from www.flaticon.com are licensed by CC BY 3.0.

Nižbor BMX Racing Team na Facebooku.Nižbor BMX Racing Team na Twitteru.